Tvorba webových stránek > Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek a internetových aplikací

Vytváříme webové stránky od vizitky až po e-shop... Meze se opravdu nekladou.
Chcete vylepšit, upravit nebo vytvořit zcela nové webové stránky opravdu levně?. Chcete si otevřít e-shop, ale nevíte jak na to? Máte obchod a chcete se prezentovat pomocí webových stránek?
Pokud ano, budeme moc rádi pokud se obrátíte právě na nás.

Nemáte své webové stránky a přejete si je zhotovit. Nabízíme Vám plný servis. Od navržení grafické podoby, přes nakódování šablon, implementaci obsahu, zřízení domény a hostingu až po spuštění na internetu.

Pečlivá a profesionální tvorba webových stránek se skládá z mnoha činností, které na sebe navazují a doplňují se. Obecně se dá tvorba webových stránek neboli webdesign rozdělit na:

grafický návrh, design
nakódování XHTML a CSS šablony – přístupnost, použitelnost, sémantika, validita kódu;
optimalizace kódu pro vyhledávače – SEO;
tvorba a implementace obsahu do webových stránek – copywriting;
registrace domény, zřízení webhostingu a spuštění webové prezentace.

Snažíme se, aby webové stránky, které klientům vytvoříme, byly především profesionálně zpracované s poutavým provedením, snadno vyhledatelné, aby každý klient mohl bez širších počítačových znalostí obsluhovat svou internetovou prezentaci a v neposlední řadě také aby se návštěvníci těchto stránek na webu snadno zorientovali a rychle našli informace, které hledají.

Design webových stránek je tím prvním, čeho si návštěvník všimne. Jejich nápaditost, vkusnost a přehlednost za Vás vynese onen první ortel. Upoutá anebo odradí. Pět sekund, tolik dle výzkumů věnuje návštěvník rozhodnutí, zda odejde či setrvá a bude se podrobněji věnovat obsahu. Tehdy teprve vzniká naděje, že se z návštěvníka stane zákazník. Funkční webové stránky musí zaujmout, aby si je návštěvník zapamatoval a často a rád se na ně vracel.

Cenově dostupné řešení webových stránek za řádově nižší cenu než mají obdobné konkurenční společnosti. Naše řešení kompletně pokryje potřeby více než 90% klientů a zahrnuje všechny kroky ke kompletní webové prezentaci včetně profesionálního grafického návrhu.

Tvorba e-shopu
Ptáte se proč je dobré mít vlastní internetový obchod? Odpověď je jednoduchá, podle průzkumu používá internet v ČR více jak 65% všech lidí, proto můžete oslovit velké množství lidí a tvorba e-shopu se opravdu vyplatí.
Máme pro Vás vynikající řešení - Tvorba internetových obchodů (Tvorba e-shopu) - můžete prodávat své zboží na internetu s naprosto minimálními náklady. Využijte naši tvorbu internetových obchodů. Nechte si postavit Váš internetový obchod na OpenSource aplikaci QuickCart. Naše obchody umožňují pohodlnou a jednoduchou editaci, proto budete mít obsah vašeho obchodu neustále pod kontrolou.


V případě nejasností nebo dotazů nás kontaktujte.
Rádi Vám rovněž zpracujeme nezávaznou kalkulaci pro vaše webové stránky.
Nahlédněte také na orientační ceník tvorby webových stránek.

Valid XHTML 1.0 Transitional Ověřit CSS!

Home  ::  Tvorba webových stránek  ::  Webdesign  ::  Grafika  ::  Ceník tvorby webu  ::  Webové stránky - reference
Naše designy  ::  Kontakt  ::  Aplikace  ::  Levný webhosting