Tvorba webových stránek > Grafika, vizitky, letáky

Grafické návrhy, letáky, vizitky a firemní loga

Grafikou je samozřejmě myšlena PC grafika. Na zakázku také vytvoříme Vizitky, Bannery, Loga a jiné. V podstatě po dohodě cokoliv. Pro slavnostní příležitosti Vám navrhneme přání, oznámení nebo PF. Grafika je pro Vaši webovou prezentaci velice důležitá, proto věříme, že také oceníte naší kreativitu i spolehlivost.

Také tiskoviny jsou nedílnou součástí firemní komunikace. Tiskovou reklamu je možné řešit různými způsoby, ale nikdy nesmí chybět nápad, originalita a případná vazba na již zavedené firemní tiskoviny.
Toto odvětví by se nemělo podceňovat neboť na základě takových věcí jako je například dopisní papír, nabídkový katalog či pozvánka si zákazník vytvoří obrázek o společnosti, jednotlivce či události, zejména pak o její kvalitě a serióznosti.

Navrhneme pro Vás originální grafiku letáků a plakátů pro formáty A1, A2, A3, A4, A5 či jiný. Námi vytvořené grafické návrhy budou v jednotném stylu.

Logotypy, firemní logo
Pro naše klienty nabízíme rovněž tvorbu logotypů. Při tvorbě logotypů dbáme jako vždy na originalitu a srozumitelnost loga díky čemuž bude mezi konkurencí snadno identifikovatelné a zapamatovatelné.
Tvorba logotypu je jednou z hlavních součástí tvorby vizuálního stylu společnosti, ze kterého pak vychází kompletní barevná kompozice. Vizuální styl je základem pro další reklamní materiály (letáky, vizitky, webové stránky a další).

Webové bannery – reklamní proužky jsou vhodné zejména pro brandovou reklamu. Tento typ reklamy má za úkol zvýšit povědomí širokého veřejnosti o společnosti jako takové. Nepodporuje však nabízené služby a výrobky. Pro takovýto typ reklamy jsou vhodné především PPC reklamy.

Navrhneme Vám design téměř na cokoli.
Firemní Logo
Vizitky
Letáky
Plakáty
Jídelní a nápojové lístky do restaurace
Potisk na tričko, hrnek, puzzle
...
Dárkové poukázky
Dárkové předměty, propisky, flash disky ...
Webové stránky
A mnoho dalšího, včetně 3D modelů

...

Po dohodě zajistíme tisk, laminaci, ořez, vazbu, dodání poštou až domů...

V případě nejasností nebo dotazů nás kontaktujte. Rádi Vám rovněž zpracujeme nezávaznou kalkulaci.

Valid XHTML 1.0 Transitional Ověřit CSS!

Home  ::  Tvorba webových stránek  ::  Webdesign  ::  Grafika  ::  Ceník tvorby webu  ::  Webové stránky - reference
Naše designy  ::  Kontakt  ::  Aplikace  ::  Levný webhosting