Tvorba webových stránek > Webdesign, šablony

Webdesign, grafika na webové stránky

vše pro vaše jedinečné webovky

Webové prezentace vytváříme zákazníkovi přímo na míru, což zaručí jeho dlouhodobou spokojenost, výbornou uživatelskou přehlednost a nízkonákladovou údržbu.

Webdesign je činnost, při které jsou vytvářeny webové stránky a webové aplikace. Spočívá v návrhu struktury a vzhledu webových stránek, používají se zejména technologie (X)HTML (pro strukturu a textový obsah) a CSS společně s obrázky (PNG, GIF, JPG), které tvoří grafickou podobu webu. Navíc se někdy používají další technologie umožňující vyšší interaktivitu jako např. JavaScript či Flash. Do webdesignu někdy lze počítat také záležitosti spojené se zvyšováním úspěšnosti stránky (SEO, copywriting).

Originální grafický návrh a webdesign. Grafika zajistí vašemu webu důvěryhodnost, poutavost a v neposlední řadě také podpoří jeho použitelnost. Vytvoříme pro vás grafický návrh, který zaujme návštěvníky a zároveň splní všechny vaše požadavky kladené na web.
Dodržování všech moderních standardů pro webdesign a pravidel přístupného webu. Validní zdrojový kód. Oddělení obsahu od formy. Tyto vlastnosti nejsou bonus, ale standard, kterého se držíme u všech projektů.

Všechny weby navrhujeme tak, aby se na nich návštěvníci pohybovali bez jakýchkoli problémů, snadno procházeli obsah a nakupovali vaše produkty. V souladu s tímto cílem vytváříme již grafický návrh a přizpůsobujeme mu i technické řešení.

Naše firma nabízí originální webdesign na Vaše webové stránky. Nepoužíváme žádné komerční grafické šablony. Našim cílem je, aby jste měli ojedinělé web stránky, přesně podle vašich představ, které nikdo jiný na webu nemá.

Vše řešíme indivuduálním přístupem, každý má jiná přání a představy, proto Vám chceme vyhovět a vytvořit webové stránky přesně podle Vaší představy.

Vytvoříme Vám i webové šablony pro různá OpenSource řešení, Redakční systémy, CMS, fóra, blogy, eshopy. Pomůžeme s jejich aplikací do vašeho systému.

Malá ukázka naší práce: Reference webdesignu

V případě nejasností nebo dotazů nás kontaktujte. Rádi Vám rovněž zpracujeme nezávaznou kalkulaci.

Valid XHTML 1.0 Transitional Ověřit CSS!

Home  ::  Tvorba webových stránek  ::  Webdesign  ::  Grafika  ::  Ceník tvorby webu  ::  Webové stránky - reference
Naše designy  ::  Kontakt  ::  Aplikace  ::  Levný webhosting